Catering. Wygodne rozwiązanie dla każdego.


Catering. Wygodne rozwiązanie dla każdego.

Czym jest catering?

Catering to usługa, polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu gotowych i smacznych posiłków pod wskazany adres. Wygodnie, bez bałaganu, bez spędzania godzin w kuchni i bez stresu. W podstawowej formie usługa obejmuje przygotowanie i dowiezienie gotowych dań gorących lub zakąsek zimnych w umówione miejsce. W bardziej rozbudowanej formie usługa obejmować może podstawową lub pełną obsługę personelu. Bez względu na formę, catering jest doskonałą alternatywą dla każdego kto nie może lub nie chce spędzać czasu na gotowaniu. Jest to również znakomite rozwiązanie dla tych, którzy nie mają zdolności kulinarnych lub wolą powierzyć zadanie profesjonalistom. Catering jest świetnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, które planują organizację poczęstunku podczas organizowanej imprezy.

wygodne Rozwiązanie dla zajętych

Coraz dłużej pracujemy, prowadzimy firmy, mamy coraz mniej czasu i jesteśmy zabiegani. Toniemy w morzu rozmaitych obowiązków zawodowych i rodzinnych. Nieliczne wolne chwile pragniemy poświęcić rodzinie, oddać się naszym pasjom lub zwyczajnie poleniuchować. Gdy zbliża się uroczystość pojawia się problem. Kto i kiedy ma zorganizować poczęstunek dla zaproszonych gości? Urodziny, imieniny, chrzciny czy też impreza firmowa… polska gościnność i dobre maniery nakazują, aby na stołach pojawił się poczęstunek. Co zrobić, gdy jesteśmy zabiegani i brakuje nam na wszystko czasu? Znakomitym rozwiązaniem będzie zamówienie usługi cateringu!

Tartinki łososiowe - catering Chata Kębłowo, Wejherowo

Catering w plenerze? Dlaczego nie!

Wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Bankiety, bale, wesela i inne przyjęcia w plenerze zadomowiły się u nas na dobre. Nowoczesne zaplecze gastronomiczne oraz zastosowanie specjalnych namiotów bankietowych umożliwia profesjonalną organizację przyjęcia na świeżym powietrzu. Coraz częściej z plenerowej formy imprez korzystają nie tylko firmy i instytucje, ale również osoby prywatne. Bez względu na wielkość i charakter imprezy nieodzowny jest dobry poczęstunek. Catering na imprezy plenerowe jest usługą coraz częściej wybieraną przez klientów. Począwszy od firmowego grilla na świeżym powietrzu, skończywszy na przyjęciu weselnym, catering w plenerze staje się coraz bardziej pożądaną usługą gastronomiczną.

Dlaczego warto wybrać ofertę cateringową?

Wspomnieliśmy wcześniej, że catering jest doskonałym sposobem na zaoszczędzenie czasu i energii, który tracimy na zakupy i przygotowanie posiłków oraz obsługę przyjęcia i sprzątanie. Profesjonalne przygotowanie smacznych i pięknie podanych potraw to kolejne z wielu zalet rozwiązania. Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta powinno zadowolic nawet najbardziej wymagających. Zyskujecie pewność, że przygotowane i dostarczone jedzenie jest nie tylko pyszne, ale najwyższej jakości. Bez względu na to czy poszukujesz rozwiązania na skromną domową uroczystość, czy też planujecie zorganizowanie przyjęcia lub spotkanie biznesowego, to warto rozważyć skorzystanie z cateringu. Od wielu lat służymy profesjonalną pomocą. W naszej ofercie znajdziecie zarówno danie ciepłe, jak i wyśmienite zakąski zimne. Już wkrótce przekonacie się, że to łatwiejsze i tańsze niż myśleliście 🙂

Zajazd CHATA Kębłowo